Kontaktid

Muhu käsitööselts Oad ja Eed
Reg. nr. 80108645
Muhu, Liiva, 94701
mobiil: 58509096
e-mail: oadeed@gmail.com

Juhatuse liikmed:

  • Tiina Saar 56506214
  • Ülle Kuusk 5177340
  • Ivi Moon 5520400

Seltsi liikmete kontaktid

Asta Sepp
asta.sepp@mail.ee
5231490, 4598614
Taimedega värvimine, heegeldamine, kudumine, Muhu tikand.

Anu Kabur
uueniidi@gmail.com
5056194, 4598658
Muhu tikand, kudumine.

Helju Murd
heljumurd@hotmail.com
4598327, 53326427
Muhu tikand, kudumine kangastelgedel, rahvariiete õmblemine, Muhu pättide valmistamine.

Helga Pallas
5229099
Muhu tikand.

Janne Kommel
janne.kommel@gmail.com
4598175, 53498643
Lambanahast toodete õmblemine Muhus Liiva külas Kaubahoovis.

Piret Lember
piret.lember.001@mail.ee
55604642
Muhu tikand, kudumine, õmblemine, Muhu pättide valmistamine.
https://www.facebook.com/pages/Piret-Lember-käsitöö/366594393423628

Tiina Saar
tiina@muhu.edu.ee
56506214
Muhu tikand, pättide valmistamine.

Triinu Traumann
triinu.traumann@gmail.com
5034662
Muhu tikand, kudumine, heegeldamine, viltimine, lapitöö, kalosside maalimine, masintikand.
http://www.muhumuster.com
https://www.facebook.com/pages/Muhumuster/110691779012944

Ülle Kuusk
yllekuus@hot.ee
5177340
Savist ehted, pärlitest ehted, vildist mütsid.

Airi Vart
mari.pold1@gmail.com
5092033
Muhu tikand

Ivi Moon
iwka@hot.ee
5520400
Tikkimine, heegeldamine, kudumine.

Eveli Jürisson
jyrissone@gmail.com
5226675
Ehtekunst, tikkimine, maalimine.
http://www.facebook.com/evelijewel

Meeli Kramm
58040009
Muhu tikand,kudumine, heegeldamine.

Reet Hobustkoppel
reet.hobustkoppel@muhu.ee
56691980
Tikkimine, kudumine, heegeldamine.

Aire Liik
aireliik@hotmail.com
5206030
Muhu tikand, ristpiste, põlled, kudumine, heegeldamine.

Maris Tamm
mannakas38@hotmail.com
5210558
Muhu tikand, heegeldamine, kudumine.

Mare Noot
mareno@hot.ee
56680887
Pagar-kondiitertooted, kudumine, ristpistes tikkimine.

Stive Valdmets
stivevald@gmail.com
56602932
Viltimine, kudumine.

Helena Erik
helena@jaanalind.ee
5034237
Raamkudumine, kudumine.

Mai Meriste
mai.meriste@gmail.com
53832369
Kudumine, kõladega kudumine, heegeldamine, õmblemine.